Kurumsal

Tirebolu Makina A.Ş. olarak toz veya granül halindeki katı akışkanların (çimento, kalsit, alçı, un, kepek, karbon, buğday, PVC, baklagiller, bentonit, kömür, kum gibi) depolanması, taşınması veya proses içi ara taşımalarını sağlayan ürünler imal ediyoruz. Depolama siloları, silo ekipmanları (silo filtresi, silo emniyet ventili, klapaler) açık kasalı veya kapalı hacimli araçların yüklenmesi için yükleme körükleri, big bag, çuval gibi ambalajlı ürünlerin boşaltılması için gereken ürünler, helezonlar, pnömatik taşıma sistemleri imalatını yaptığımız makine ekipmanlar arasında yer almaktadır.

Endüstriyel tesislerde kullanıcıların hizmetine sunulan ekipmanlar oldukça geniş bir ürün yelpazesi şeklindedir. Depolama ve taşıma (ister proses içi isterse tesis dışı bir nakliye olsun) bizim tecrübemizin olduğu alanlardır.

Kullanıcılar ile görüşmelerimizde onları dinleyerek ihtiyaçlarını tespit etmeye çalışırız. Sorular sorarız, konuyu irdeleriz, gerektiğinde saha incelemesi yapar, uygulama alanlarındaki gereksinimleri gözlemleriz. Dinlediklerimizden ve gördüklerimizden anladıklarımızı karşı tarafa sunarak ihtiyaç-beklenti mukayese yaparız. Bu mukayesede tam örtüşme sağlayana kadar süreci devam ettiririz. Nihayetinde size çözüm olacak ürün veya sistemi tasarlar ve onayınıza müteakiben imal ederiz.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda gerektiğinde montaj hizmetini de üstlenerek anahtar teslimi projeler sunarız.

Back to top of page